סל קניות
0 יחידות - 0
משלוח חינם
בהזמנה מעל 400

אנשי היקב

אמפורה - יינות עילית בידי אנשים איכותיים

 

ולדימיר דובוב - בעלים, שותף

מר דובוב הוא הבעלים של יקב אמפורה, ומעיד על עצמו כמי שאהבת היין ואהבת ישראל מובילים אותו לעשות את מה שהוא עושה היטב - העלאת יינות ישראלים בכלל ויינות העילית של יקב אמפורה בפרט, על מפת היין העולמית.

 

 


ד"ר יובל סמואל - בעלים, שותף

ד"ר יובל סמואל, שותף ובעלים ביקב אמפורה משנת 2016, משמש גם כמנכ"ל היקב. ד"ר סמואל מזוהה בישראל עם ההצלחה של רשת המרפאות הווטרינריות אשר בבעלותו והנושאת את שמו. בשנים האחרונות הרחיב את עסקיו לתחום הנדל"ן, הייעוץ העסקי וכעת נכנס לענף היין.

 

 


מעיין קושיצקי - היינן הראשי של יקב אמפורה

מעיין קושיצקי הצטרף ליקב אמפורה ב2016 ומחליף את היינן ארקדי פפיקיאן בתפקיד של היינן הראשי של היקב. 

קושיצקי מגייס צוות יננים צעיר, שיעבוד תחתיו בהפקת יינות היקב.

קושיצקי החל את דרכו בעולם היין בשנת 2005 ביקב עמק האלה, ולאחר כמה בצירים עבר לעבוד ביקב מרגלית. בשנת 2010 עבר להמשך לימודים ועבודה בנאפה וואלי, קליפורניה.

קושיצקי עבד ביקבים המובילים בעולם ביניהם, סקרימינג איגל (Screaming Eagle) ודאלה וואלה (Dalla Valle) ובשנת 2014 הצטרף לחברת הייעוץ המובילה של פיליפ מלקה, אשר בסיינט הלנה, קליפורניה, ומלווה למעלה מ-20 יקבים. בשנה האחרונה היה שותף ליצירת יינות רבים שקיבלו את הציון 100 ממבקר היין רוברט פארקר.


מיטיה גורביץ' - מנהל תחום פיתוח עסקי ביקב אמפורה

מיטיה הגיע ליקב אמפורה אחרי שעבד בעבר כמקדם מכירות מטעם יקב פלם וחברת יבוא הגפן וכן כמקדם מכירות מטעם IBBLS - יבואנית מותג ג'וני ווקר, סמירנוף ובייליס. החל משנת 2010, אז הצטרף מיטיה ליקב אמפורה, הוא מנהל את תחום הפיתוח העסקי של היקב, כולל תחום השיווק והמכירה. גם קשרי לקוחות וייצוא יינות היקב לחו"ל נמצאים תחת אחריותו.
תחביביו של מיטיה: קריאת ספרים, תיאטרון וטיולים.


ריבה איליאייב - מנהלת מרכז המבקרים

ריבה היא בעלת קסם אישי יוצא דופן. חברותית, מאירת פנים ותמיד נכונה לעזור ברוח טובה. לפני שעלתה לישראל, סיימה ריבה לימודי מכללה כמנצחת מקהלות ילדים ועבדה כמורה למוזיקה.
ריבה הצטרפה ליקב אמפורה בשנת 2008 ומנהלת מאז את מרכז המבקרים של היקב. לדבריה, היא נהנית לעבוד עם הצוות הנפלא של היקב, להשתתף בתהליך יצירת היינות וכמובן, להציג אותם ללקוחות היקב. 
תחביביה של ריבה: מוזיקה וקולנוע.