סל קניות
0 יחידות - 0
משלוח חינם
בהזמנה מעל 400

מרכז המבקרים

מרכז המבקרים של יקב אמפורה ממוקם בחוות מקורה אשר בכרם מהר"ל, במבנה אבן מרהיב אשר נבנה במיוחד,  ובליבו שוכן היקב, בו אנחנו מייצרים באהבה גדולה את היינות שלנו.
ביום יום מהווה מרכז המבקרים מוקד הפעילות של הצוות המקצועי שלנו. בו הם טועמים, מערבבים ומשבחים את היינות ומלווים אותם עד לשלב הבקבוק ושליחתם לכל רחבי הארץ.
במרכז אנחנו מקיימים גם מפגשים חברתיים המעניקים חוויית יין קסומה ומהנה. אנו מזמינים אתכם, חברי מועדון אוהבי היין, למגוון פעילויות במרכז המבקרים - סיורים מקצועיים ביקב, טעימות יין, השקת יינות חדשים ואירועי חברה או אירועים חברתיים שלכם. בעת הביקור תוכלו גם לרכוש ממבחר היינות שלנו, אך בעיקר להירגע בחברה טובה וליהנות מהנוף הקסום של הרי הכרמל עם כוס יין ביד.

מרכז המבקרים פתוח 7 ימים בשבוע משעה 10:00 עד 16:00.

לתיאום סיור וטעימות ביקב אנא צרו קשר מראש
עם מרכז המבקרים בטל: 04-9840702

לתשומת לבכם: לא תתאפשר כניסה ליקב למי שטרם מלאו לו 18.

חוויית חמשת הטעמים- סיורים ביקב

מרכז המבקרים של יקב אמפורה מציע סיורים מודרכים חווייתיים במיוחד, המציגים את תהליך יצורו של היין ביקב, מאפייני זני היין וייחודם, ביקור במתחמי העבודה והכנת היין, ביקור במרתף היינות המיוחד של יקב אמפורה, ובסיום הסיור תוזמנו להתיישב לטעימות ממבחר היינות שלנו (עד חמישה סוגי יין).
טעימות היין נמזגות בליווי הסבר קצר, ועל השולחן מוגש כיבוד קל וצבעוני, הכולל מבחר ירקות, לחמים שנאפים במקום והפתעות נוספות.


 

מפגשי טעימות יין יחודיות לחברי מועדון היקב

חברי מועדון אוהבי היין של היקב מוזמנים לאירועי טעימות של יין יחודי, יין על ציר הזמן, טעימת יין הישר מהחביות, טעימת יינות מתיישנים אשר מלווים בהדרכה של צוות הייננים שלנו ועוד.
ההשתתפות באירועים אלו מותנית בהרשמה מראש.

חנות היקב

המבקרים ביקב מוזמנים לסיים את הביקור ברכישת יין ממגוון יינות האיכות של יקב אמפורה המוצעים לכם במחיר מיוחד, וכן יינות שחלקם נמכרים אך ורק בחנות היקב וציוד יין מקצועי וייחודי.
בחנות היקב תוכלו לרכוש גם דבש ושמן זית אורגניים, המיוצרים בבית הבד של חוות מקורה.

נשמח לארח אתכם במרכז המבקרים שלנו. מובטחת לכם חוויה נהדרת והנאה מיינות מצוינים ואירוח חם.

מרכז המבקרים פתוח 7 ימים בשבוע משעה 10:00 עד 16:00.

לתיאום סיור ביקב אנא צרו קשר מראש עם מרכז המבקרים בטל: 04-9840702